Dziś mamy 15 czerwca 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

04 kwietnia 2025

Nie brakowało zaangażowania. Powstały obrazy i kartki świąteczne

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 1 kwietnia odbyły się kolejne # zajęcia ZPT. Tym razem stworzyliśmy dwa stanowiska. Przy jednym stole część dziewczyn kontynuowała prace nad obrazami. Na drugim powstała mała fabryka kartek świątecznych.

Farby mieszano i rozjaśniano. Pole dla wyobraźni było duże, a dziewczyny chętnie eksperymentowały z kolorami. Tym sposobem płótna zapełniały się bardzo sprawnie.

Zajączki i kurczaczki to znane motywy wielkanocne. Nie zabrakło ich na kartkach uczestniczek spotkania. Wszystkie z dużym zaangażowaniem tworzyły, a ich prace zostaną dołączone do zbiórki, którą prowadzimy na rzecz Stowarzyszenia Dłoń Białej Mamy.

materiał: Monika Mitek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!

(czytaj więcej)
0

Święto Żandarmerii Wojskowej. Uhonorowanie służby i munduru

13 czerwca obchodzimy Święto Żandarmerii Wojskowej# – formacji wojskowej, która odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu porządku, dyscypliny i bezpieczeństwa w strukturach Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. To dzień szczególny nie tylko dla żandarmów, ale i dla całej społeczności wojskowej.

(czytaj więcej)
0

30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie. To już trzy dekady (film)

Trzy Dekady – 30 lat KSRG w kilkuminutowym skrócie!

(czytaj więcej)
0

Czy św. Wojciech przeszedł przez Pałuki? Historia, hipotezy i szlak

Z każdym rokiem odkrywamy na nowo znaczenie naszego regionu# – Pałuk – w dziejach chrześcijaństwa i kultury Europy Środkowej. Coraz więcej wskazuje na to, że to właśnie tędy mógł przebiegać historyczny szlak św. Wojciecha, który w 997 roku wyruszył z misją chrystianizacji Prusów.

(czytaj więcej)