Dziś mamy 16 lipca 2025, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2025

Turniej brydża sportowego w Nakle. Grabowski i Mieszczak górą

fot. KP

fot. KP

Para z Więcborka Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak zwyciężyła# w turnieju brydża sportowego w Nakle.

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 9 czerwca w Nakle, rozegrano turniej brydża sportowego w ramach czerwcowej eliminacji KMP. Przybyło 10 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski.

Zwyciężył duet Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak (Bemix Więcbork). Drugie miejsce zajęła para Jan Rdesiński i Bogdan Najmrodzki (Eurobac I Nakło). Na najniższym stopniu podium uplasował się grający po raz pierwszy ze sobą duet Józef Spychalski (Koronowo) i Włodzimierz Suchodolski (Eurobac II Nakło).

W turnieju do wpisywania wyników użyto tablety wraz z systemem operacyjnym zakupione z dotacji przekazanej przez firmę Eurobac. Dzięki temu cząstkowe wyniki podawane były na bieżąco, a ostateczne rezultaty były znane zaraz po zakończeniu turnieju.

Wyniki uzyskane przez czołowe pary w turnieju w Nakle dadzą kolejne punkty rankingowe. Po przeliczeniu rezultatów 780 par z 50 ośrodków, duet Grabowski i Mieszczak zajął 54 pozycję. Para Rdesiński i Najmrodzki uplasowała się na 83 miejscu. Natomiast duet Wróblewicz i Zarembski sklasyfikowano na 178 lokacie.

Kolejny turniej w Nakle w ramach KMP zaplanowano za dwa tygodnie, na poniedziałek 23 czerwca o godz. 17.00. Będzie to czerwcowa eliminacja KMP w grze na zapis meczowy.

Wyniki:

1.Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak 65.28%

2. Jan Rdesiński/Bogdan Najmrodzki 61.11%

3. Józef Spychalski/Włodzimierz Suchodolski 56.48%

4. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski 53.24%

5. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki 48.15%

6. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski 47.22%

7. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński 46.76%

8. Marek Grewling/Zbigniew Kaczmarek 46.30%

9. Henryk Spychalski/Ryszard Jaworski 41.67%

10. Anna Zielińska/Grażyna Gacka 33.80%.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
80PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

"Zosia z Pnia". Perełka archeologiczna regionu

W miejscowości Pień, na terenie gminy# Dąbrowa Chełmińska w powiecie bydgoskim, historia przeszłości dosłownie wychodzi z ziemi. To właśnie tam, od ponad dwóch dekad, naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prowadzą intensywne badania archeologiczne, które odkrywają tajemnice codziennego życia, śmierci, a także wiary i obyczajów dawnych mieszkańców tych ziem.

(czytaj więcej)
0

Trwa wzmożona aktywność kleszczy. Jak się chronić?

Trwa wzmożona aktywności kleszczy. Bądźmy ostrożni# podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – szczególnie w lasach, parkach, na działkach i łąkach. W Polsce występuje ok. 19 gatunków tych pajęczaków. Warto wiedzieć, że powszechnie występujący w Polsce kleszcz pospolity jest pasożytem bytującym na ponad stu różnych gatunkach ssaków, gadów i ptaków.

(czytaj więcej)
0

615. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Symbol zwycięstwa i jedności

15 lipca 1410 roku zapisał się na kartach historii# jako dzień jednego z najważniejszych zwycięstw w dziejach Europy Środkowo-Wschodniej. Tego dnia wojska Królestwa Polskiego oraz Wielkiego Księstwa Litewskiego, dowodzone przez króla Władysława Jagiełłę, pokonały potężny Zakon Krzyżacki w wielkiej Bitwie pod Grunwaldem.

(czytaj więcej)
0

Nieprzyjemny czas dla alergików. Co pyli w lipcu?

Lipiec to sezon wypoczynku, wycieczek i pikników. Niestety #może jednocześnie być nieprzyjemnym czasem dla alergików.

(czytaj więcej)