Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Najem lokali mieszkalnych przy Nakielskiej. Dodatkowy nabór wniosków

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza informuje, że od dnia #15 września do dnia 31 października br. prowadzony jest nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych planowanych do realizacji w ramach inwestycji p.n.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Mroczy przy ul. Nakielskiej”. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2025 roku.

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy, ul. Plac 1 Maja 20 w Biurze Obsługi Klienta (BOK), w zamkniętej kopercie z opisem „Wniosek o zawarcie umowy najmu – SIM” (druk wniosku do pobrania na stronie mrocza.pl lub w BOK).

Po zakończonym naborze i przeprowadzonej ocenie wniosków sporządzona zostanie lista najemców z którymi SIM KZN – Bydgoski podpisze umowę najmu lokalu.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, czyli SIM, to spółka realizująca budownictwo społeczne. Jej zadaniem jest budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu. W Mroczy przy ul. Nakielskiej ma zostać wybudowany budynek wielorodzinny, w którym powstaną 43 mieszkania.

Szczegółowych informacji można uzyskać w biurze nr 205 lub pod nr tel. 52 3867 410 wew. 56.

Uchwała_w_sprawie_określenia_zasad_przeprowadzenia_naboru_wniosków

Zarządzenie_w_sprawie_ogłoszenia_naboru_wniosków

Wniosek_najem_lokali_SIM

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)