Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Najem lokali mieszkalnych przy Nakielskiej. Dodatkowy nabór wniosków

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza informuje, że od dnia #15 września do dnia 31 października br. prowadzony jest nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych planowanych do realizacji w ramach inwestycji p.n.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Mroczy przy ul. Nakielskiej”. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2025 roku.

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy, ul. Plac 1 Maja 20 w Biurze Obsługi Klienta (BOK), w zamkniętej kopercie z opisem „Wniosek o zawarcie umowy najmu – SIM” (druk wniosku do pobrania na stronie mrocza.pl lub w BOK).

Po zakończonym naborze i przeprowadzonej ocenie wniosków sporządzona zostanie lista najemców z którymi SIM KZN – Bydgoski podpisze umowę najmu lokalu.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, czyli SIM, to spółka realizująca budownictwo społeczne. Jej zadaniem jest budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu. W Mroczy przy ul. Nakielskiej ma zostać wybudowany budynek wielorodzinny, w którym powstaną 43 mieszkania.

Szczegółowych informacji można uzyskać w biurze nr 205 lub pod nr tel. 52 3867 410 wew. 56.

Uchwała_w_sprawie_określenia_zasad_przeprowadzenia_naboru_wniosków

Zarządzenie_w_sprawie_ogłoszenia_naboru_wniosków

Wniosek_najem_lokali_SIM

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)