Dziś mamy 5 grudnia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2023

Mistrzostwa w Siatkówce Chłopców. Zwyciężyli chłopcy z Kowalewa

fot. powierzone

fot. powierzone

17 listopada 2023 roku w hali widowiskowo - sportowej #w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Siatkówce Chłopców w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn:  Zwyciężyli chłopcy z Kowalewa, drugie miejsce zajęli uczniowie z Szubińskiej Dwójki, a na najniższym stopniu podium stanęli chłopcy z Turu. Czwarte miejsce przypadło Szkole z Kołaczkowa, a piąte miejsce zajęli chłopcy z Szubińskiej Jedynki.

Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Ciochoń, Damian Erlich, Igor Gorajczyk, Wojciech Hilscher, Gracjan Iciachowski, Juliusz Jendrzejczak, Ignacy Lewandowski, Oskar Muchowski, Ksawery Potrzebowski, Nikodem Sulanowski. Nauczyciel: Rafał Graba.

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ali, w dniu 17-11-2023 20:24:13 napisał:

  Brawoo Kowalewo Góra i tak dalej pozdrawiam

  odpowiedz

  • 0 (0)

  tttttttt, w dniu 18-11-2023 10:35:44 napisał:

  Gratulacje dla uczniów i trenera w Kowalewie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)