Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 lipca 2024

Integracja i dobra zabawa. Rozgrywki piłkarskie w Janowcu Wielkopolskim

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Jeszcze w czerwcu na zakończenie sezonu drużyna #FA Szubin z rocznika 2012 udała się na duży turniej do Janowca Wielkopolskiego.

Celem rozgrywek była integracja i dobra zabawa naszych zawodników po długim sezonie. Zagraliśmy 6 meczy z bardzo dobrymi przeciwnikami na co dzień grającymi w ligach wojewódzkich Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Po turnieju udaliśmy się na wspólnego grilla na zakończenie udanego sezonu. Spędziliśmy bardzo miło czas wraz ze swoim rodzinami.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)