Kradzież sklepowa. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?
fot. KPP Nakło
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji #w Nakle nad Notecią zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z kradzieżą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
Policjanci z Nakła nad Notecią prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie gminy Nakło. Tam sprawca, którego wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring, dokonał kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych.
Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 75 29 274 oraz 47 75 29 200 powołując się na znak sprawy: L. dz. E – 140/26. Informacje można przekazać anonimowo.
Materiał: mł. asp. Kamil Smoliński, Oficer Prasowy KPP w Nakle
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Czytaj również
Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas
Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.
(czytaj więcej)Chcesz wzmocnić organizm? Warto sięgnąć po imbir
Zima to czas, kiedy nasz organizm #jest szczególnie narażony na przeziębienia, infekcje i osłabienie odporności. Niskie temperatury, wiatr i brak słońca sprawiają, że łatwiej chorujemy i czujemy się zmęczeni. Warto więc wspierać organizm naturalnymi sposobami - jednym z najlepszych jest imbir.
(czytaj więcej)Szkolenia poligonowe i specjalistyczne. Podsumowano miniony rok
Rok 2025 był dla 8 K-PBOT okresem konsekwentnej #realizacji zadań szkoleniowych i operacyjnych. Żołnierze Brygady realizowali zadania wynikające z planów szkoleniowych oraz bieżących potrzeb systemu bezpieczeństwa państwa, jednocześnie aktywnie współpracując z innymi jednostkami Wojska Polskiego, administracją publiczną i służbami ratowniczymi.
(czytaj więcej)Dzień Kryptologii. Złamali szyfr niemieckiej Enigmy
Dzień Kryptologii (25 stycznia) #to dzień poświęcony ludziom, którzy wygrywali intelektem — polskim kryptologom z Biura Szyfrów, którzy jako pierwsi złamali szyfr niemieckiej Enigmy.
(czytaj więcej)