Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

31 lipca 2022

Football Academy na obozie sportowym w Redzie. Piłkarze szlifowali formę

fot. Łukasz Kwiatkowski

fot. Łukasz Kwiatkowski

Młodzi piłkarze Football Academy przebywali na 7-dniowym obozie# sportowym w Redzie. Każdego dnia szlifowaliśmy formę podczas treningów, które odbywały się na stadionie AP Jedynka Reda.

Dla naszych obozowiczów oprócz podnoszenia swoich umiejętności przygotowaliśmy moc atrakcji.

Odwiedziliśmy Papugarnię, Gadoland, zwiedzaliśmy Gdynię, Władysławowo gdzie również przy okazji skorzystaliśmy z kąpieli w morzu, bawiliśmy się w Aquaparku odbyliśmy empiryczna lekcja przyrody pośród żywych gadów i płazów, bawiliśmy się na gokartach a także świetnie integrowaliśmy się podczas przeróżnych gier planszowych i towarzyskich. Podczas obozu mieliśmy również zajęcia z psychologiem sportowym z Psychosportica a nasi bramkarze mieli również treningi specjalistyczne z trenerem bramkarzy. Nie mogło też obyć się bez chrztu obozowego.

Ostatniego dnia obozu tuż przed przyjazdem rodziców miało miejsce oficjalne zakończenie obozu piłkarskiego w Redzie. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe Licencje Obozowych Wyjadaczy a na niektórych obozowiczów czekały również wyróżnienia indywidualne:
Wzór Obozowicza (Turbo piłkarz): Kuba Zasada
Tymek Nowak
Rafael Bunke Manteufel

Obozowi Bramkarze:
Darek Andraszewicz
Janek Narloch
Dawid Bochiński

Tytuł Obozowych Czyściochów (pokój nr 206):
Tomek Klimek
Adam Śmigielski
Krzysiek Śmigielski

Najgrzeczniejsi Obozowicze:
Oliwier Bryk
Janek Narloch
Mariusz Młodzik
Maciek Narloch

Najmłodszy Obozowicz:
Tymek Lewicki

Janusz Obozowy:
Dawid Stypiński

Obozowa Mariolka:
Filip Derucki

Tekściarz Obozowy:
Stasiek Kowalski

Obozowi terroryści (pokój nr 102):
Olek Syska
Szymon Czapski
Adam Czapski
Darek Andraszewicz

Z tego miejsca w imieniu trenerów pragniemy serdecznie podziękować Chłopcom za udział w obozie!! To była dla nas czysta przyjemność.

Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że chłopaki będą wspominać długo tą przygodę (dla większości był to pierwszy obóz z dala od domu).
No to z kim widzimy się na następnym obozie? Góry? Mazury? Morze?

Materiał: Daniel Kloska

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)