Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

09 lipca 2024

Festyn rodzinny w Królikowie. Atrakcje dla dzieci i dorosłych

fot. KGW Królikowo

fot. KGW Królikowo

6 lipca w Królikowie odbył się "Festyn rodzinny", którego #organizatorem było KGW Królikowo a współorganizatorami Świetlica Wiejska w Królikowie biblioteka publiczna w Królikowie oraz sołtys i rada sołecka Królikowo.

Na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi: zjeżdżalnie, piana party, konkursy, konie oraz OSP Królikowo .Panie z KGW przygotowały stoisko, gdzie można było nabyć ciasto, gofry, kiełbaskę chleb ze smalcem. Swoje punkty wystawił również Bank Spóldzielczy z Szubina oraz przychodnia Medyk z Szubina . Wieczorem odbyła się zabawa dla dorosłych, którą prowiadziła DJ Ewelina Kajzer .W imieniu pani przewodniczącej serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

Materiał: Agnieszka Grochala / KGW Królikowo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)