Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lipca 2024

Dni Pola w Minikowie. Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe

fot. MM

fot. MM

6 lipca na polach Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa# Rolniczego w Minikowie rozpoczęły się XLVI Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe. Na odwiedzających czeka ponad 250 wystawców.

Wydarzenie tradycyjnie trwać będzie dwa dni. W sobotę, z samego rana w hali widowiskowej prowadzone były wybory superczempionów bydła mlecznego. W tym samym miejscu - w samo południe - nastąpiło oficjalne otwarcie wydarzeń targowych, czyli Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorskich Dni Pola, Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych oraz pokazów zielonkowych INTER-VAX. Z kolei o godz. 14:00 zaplanowano debatę pn. "Rolnictwo dziś i jutro" - na temat 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej - z planowanym udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z przedstawicielami związków branżowych rolników oraz instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa. W trakcie targów będą również wręczane nagrody i wyróżnienia w konkursach: Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, AGROLIGA, Doradca Roku oraz w plebiscycie Mistrzowie AGRO.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (18)

  Moralność po katolicku, w dniu 06-07-2024 13:33:23 napisał:

  A to wszystko w cieniu cierpienia zwierząt i ptactwa.Obłuda i fałsz.Zwierzęta wpierw się "magazynuje" przyzwyczaja do dobrych,komfortowych warunków,by następnie poddać procesowi uboju.Humanitaryzm pełną gębą.

  odpowiedz

  • -5 (7)

  piotr, w dniu 06-07-2024 17:00:01 napisał:

  Partie lewicowe powinny sie tym zająć

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Powiat , w dniu 06-07-2024 20:48:31 napisał:

  Extra

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kibic , w dniu 06-07-2024 22:17:39 napisał:

  Do Autora artykułu o turnieju. Króla strzelców się nie wybiera,nim się zostaje strzelając największą ilość bramek.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  do Moralności po katolicku, w dniu 07-07-2024 05:06:21 napisał:

  @Moralność po katolicku ---Hitler i Stalin tak samo byli katolikami jak Ty , bo sam kompletnie nie masz pojęcia co to jest religia i nie wal jakieś moralności po katolicku bo się ośmieszasz -pozdrawiam

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Yr, w dniu 07-07-2024 10:33:32 napisał:

  Jak tutaj ktoś napisał że Stalin i Hitler byli katolikami. To proponuję trochę się douczyć a nie siać propagandy . Stalin znawco to zbrodniarz a katolikiem w cudzysłowie był na potrzeby mordowania niewinnych ludzi. A co do Hitlera tak samo nie dość że był homoseksualistą to był i narkomanem i chorym psychicznie. Tak że nie porównuj normalnych ludzi na tym portalu do morderców i psychopatów. Ale na tym portalu widać że i takowi są. Miłej niedzieli życzę normalnym ludzikom a nie ludziom którzy coś słyszeli a odwracają żeby zaistnieć .

  odpowiedz

  • 0 (2)

  do piotruś4112, w dniu 07-07-2024 10:36:03 napisał:

  piotruś konserwatyści sekty to już swoje pokazali przez 8lat

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Xd, w dniu 07-07-2024 11:43:48 napisał:

  Blokują komentarze , miłej niedzieli życzę Komuna wróciła.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  polak, w dniu 07-07-2024 16:14:25 napisał:

  @Yr -to dlaczego Hitler był po błogosławieństwo na rozpętanie wojny u papieża a ludzie pseudo katolicy latający do kościoła na pokaz mają taką zawiść i nienawiść trochę poczytaj i rozejrzyj się co się dzieje wokół siebie jakie jest społeczeństwo wielcy pobożni z wypranymi mózgami

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Praca na wysokości
60PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Konstrukcje stalowe
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)