Zawody judo w Kaczorach. Zaprezentowali świetną formę
fot. Orzeł Kcynia
Zawody judo #w Kaczorach – pierwsze doświadczenia i piękne emocje! Wracamy z zawodów w Kaczorach z medalami, doświadczeniem i – co najważniejsze – ogromną dawką motywacji do dalszej pracy.
Hanna Świda zaprezentowała świetną formę. Wygrała dwie walki, nie przegrywając żadnej, dzięki czemu pewnie zdobyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej i wagowej. Brawo za determinację i bardzo dobre walki!
Dla trójki naszych zawodników były to pierwsze zawody w życiu:
Jaśmina Kasperska – 2. miejsce
Aleksander Popiela – 3. miejsce
Mykhailo Bidziura – 4. miejsce
Stoczyli wyrównane pojedynki, ale tym razem zabrakło trochę doświadczenia. Mimo przegranych walk pokazali odwagę i charakter, wychodząc na matę i podejmując wyzwanie.
Dla naszych najmłodszych była to ważna lekcja – poznali atmosferę zawodów i przekonali się, że w prawdziwym sporcie trzeba walczyć do końca. Takie doświadczenia budują charakter, uczą pokory i dają ogromną motywację do dalszych treningów.
Najważniejsze, że wszyscy wrócili z uśmiechem i zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i trzymamy kciuki za Wasz dalszy rozwój!
Brawo drużyna!
Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Przewodnik po AI dla urzędów. Oficjalna premiera
Blisko 1700 przedstawicieli jednostek #samorządu terytorialnego z całej Polski wzięło udział w ogólnopolskim spotkaniu poświęconym wykorzystaniu sztucznej inteligencji w administracji publicznej. Zaprezentowano podczas niego praktyczne przykłady zastosowań AI w urzędach oraz rozmawiano o bezpiecznym i odpowiedzialnym wdrażaniu nowych technologii w sektorze publicznym. W trakcie spotkania odbyła się także premiera „Przewodnika po AI dla administracji publicznej” oraz uruchomiono ogólnopolski program bezpłatnych szkoleń dla urzędników.
(czytaj więcej)Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia
Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty #z Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).
(czytaj więcej)Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne
Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.
(czytaj więcej)