Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

06 lipca 2022

Wracają Letnie Brzmienia Zamku. Najbliższy koncert już w niedzielę

Wraz z lipcem wracają Letnie Brzmienia Zamku. W tym roku Szubiński Dom Kultury # wraz z Urzędem Miejskim w Szubinie zapraszają na 4 spotkania z muzyką na żywo przy ruinach zamku. Pierwszy koncert już w najbliższą niedzielę.

Tegoroczne Letnie Brzmienia Zamku rozpoczną się 10 lipca o godzinie 20.00 występm zespołu AGADA. Jego nazwa pochodzi od połączenia imion wokalistek, czyli Agaty Pufal oraz Ady Rychwalskiej. Razem z nimi zagra: na gitarze Marcin Bączkowski, na basie Piotr Szczepańczyk oraz Marcel Witkowski na instrumentach perkusyjnych.
W trakcie godzinnego koncertu usłyszymy covery znanych utworów w klimacie popu, rocka, soulu.

Kolejne koncerty na podzamczu w Szubinie odbędą się w następujących terminach: 24 lipca – TrioBezNazwy, 14 sierpnia – Kozyrska x Sieczak, 28 sierpnia – Rafał „Zwierzak” Zieliński.

materiał: SzDK

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  maria, w dniu 06-07-2022 12:36:32 napisał:

  Super! W tamtym roku były to piękne koncerty

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Radkil, w dniu 06-07-2022 13:02:56 napisał:

  Pośpiewamy jak ukraincy w parlamencie, Baćko nasz Bandera Ukrainie Slava?

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Romek, w dniu 06-07-2022 20:38:09 napisał:

  do radkil. polska dla polaków. goście nie mają prawa rządzić.niech żyje polska.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)