Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

26 września 2015
Klasa orlików

Trzynaście zwycięskich ciosów

Bydgosko-toruński zespół zagościł na orliku przy SP nr 2 i jak już w tym sezonie przystało, wysoko przegrał z Czarnymi Nakło.

Nakielanie gromią kolejnych rywali, tym razem ich ofiarą padł JSS II Toruń/Bydgoszcz. Po pierwszej połowie podopieczni Roberta Koniecznego prowadzili już 5:0. Skuteczniejsi byli jednak po przerwie, bowiem dołożyli jeszcze osiem kolejnych bramek. Goście zdołali odgryźć się dwa razy. Honorowego gola strzelili przy stanie 0:7, a w samej końcówce zmniejszyli rozmiary porażki do 13:2.

Najskuteczniejszy w nakielskiej ekipie był już nie po raz pierwszy Martin Dych, autor sześciu goli. Cztery razy na listę strzelców wpisał się Albert Winklewski. Swój udział bramkowy w zwycięstwie mieli także Olaf Zwierzchowski, Michalina Juras oraz Kamil Brzykcy. Czarni pozostają liderem rozgrywek, a w najbliższy weekend wybiorą się do Bydgoszczy na spotkanie z Polonią.

Czarni Nakło - JSS II Toruń/Bydgoszcz 13:2 (5:0)
Bramki: Martin Dych (6), Albert Winklewski (4), Michalina Juras, Kamil Brzykcy, Olaf Zwierzchowski

Oceń artykuł: 16 12