Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Pierwsze mecze ligowe za nimi. Orlicy zagrali dobre mecze

fot. Damian Borowski

fot. Damian Borowski

Orlicy wystartowały z ligowymi rozgrywkami.

Zagrały pierwszy turniej w Szubinie gdzie odbyły się dwa bardzo dobre mecze - z Pelikanem (FA) Szubin oraz Wisełką Strzelce Górne (niestety drużyna MUKSu nie dotarła na zawody). Nasi młodzi piłkarze zagrali świetne zawody. Walka, piękne akcje, jeszcze ładniejsze bramki i mądra gra

Liga jest organizowana w ramach rozgrywek KPZPN Od pasji do futbolu gdzie gramy bez tabel, wyników i klasyfikacji końcowej.

W zawodach zagraliśmy w składzie: Janek, Ola, Maciek, Filip, Igor, Maja, Antek, Adam i Maks.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej (4) oraz Maks (2). Brawa dla wszystkich naszych małych bohaterów zawodów.

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)