Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 października 2021

Trzy zdarzenia jednej nocy. Pożar pojazdu, potracenie 3 osób oraz kolizja

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Dzisiejszej nocy na terenie miasta doszło do trzech zdarzeń w które zaangażowana została nasza jednostka.

O godzinie 23:20 zostaliśmy zadysponowani do pożaru pojazdu przy ulicy Piastów w Solcu Kujawskim. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano rozwinięty pożar komory silnika w samochodzie osobowym. Działania polegały na ugaszeniu ognia oraz obronie innego pojazdu zaparkowanego bezpośrednio przy źródle ognia.

Około godziny 2:30 do jednostki wpłynęło kolejne zgłoszenie, tym razem o zdarzeniu drogowym na ulicy Leśnej w Solcu Kujawskim. W okolicach skrzyżowania z ulicą Powstańców doszło do potrącenia 3 osób.
Po przebadaniu przez ZRM wszystkie trafiły do bydgoskich szpitali.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia, a także udzieleniu wsparcia psychicznego osobom poszkodowanym do momentu przyjazdu pogotowia.
O godzinie 6:37 nasz zastęp został po raz kolejny zadysponowany do zdarzenia drogowego.

Na skrzyżowaniu ulicy Leśnej z drogą krajową nr 10 doszło do kolizji dwóch pojazdów. Pomimo silnego zderzenia żadna z osób podróżujących pojazdami nie odniosła żadnych obrażeń.
Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatorów, zebranie wycieków z rozbitego pojazdu oraz sprzątnięcie miejsca zdarzenia.
Początkowo ruch odbywał się wahadłowo, jednak po sprawnym sprzątnięciu miejsca zdarzenia przywrócono ruch w obu kierunkach.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 1 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (16)

  Eugeniusz, w dniu 08-10-2021 13:49:53 napisał:

  Przepraszam, ale co ma Solec Kujawski do Szubina?

  odpowiedz

  • 4 (16)

  M., w dniu 08-10-2021 15:09:15 napisał:

  Z powiatu nie ma połowy informacji jak np.materialy że zdarzeń z Szubina Kcynia itp a Solca czy np Sępólna lub Więcborka dodajecie. Po co to komu ?

  odpowiedz

  • 3 (5)

  patomorfolog, w dniu 08-10-2021 17:50:00 napisał:

  w Kazachstanie były lepsze fajerwerki samochód pułapka a tu cisza region milczy

  odpowiedz

  • 3 (3)

  lucas, w dniu 08-10-2021 19:10:15 napisał:

  b o tu chodzi o odsłony...biznes is biznes...gdyby w nagłówku było o Solcu to nikt pewnie by nie kliknął

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Mieszkaniec Powiatu , w dniu 09-10-2021 02:37:40 napisał:

  Co za kurwa dodaje te posty czy to czasem nie strona naklo 24 a nie kurwa cala polska jpdl wiadomości lokalne to wiadomości lokalne

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Cytryna
3,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)