Dziś mamy 1 grudnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

30 października 2020

Pasowanie na przedszkolaka. Ważna uroczystość dla każdego dziecka

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

Dzień 29 października był wyjątkowy. Finał przygotowań do „Pasowania na przedszkolaka” osiągnął# punkt kulminacyjny. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy, każdy czekał kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego dziecka uroczystość.

Uroczystość rozpoczęła się od występu naszych małych Biedronek. Pięknie śpiewały, tańczyły ,mówiły wierszyki. Wszystko po to żeby pokazać czego nauczyły się w przedszkolu. Po występie przyszedł czas na akt ślubowania. Dzieci przyrzekły, że będą się zgodnie bawić, nie będą płakać, będą zawsze uśmiechnięte, pilnie się uczyć i że będą kochały swoje Panie.

Po części artystycznej nastąpił czas na akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Niepublicznego Przedszkola Katolickiego było dotkniecie ogromną kredką ramienia dziecka przez Panią Dyrektor . Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń.

Materiał: mgr Paulina Piotrowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)