Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

30 października 2020

Pasowanie na przedszkolaka. Ważna uroczystość dla każdego dziecka

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

Dzień 29 października był wyjątkowy. Finał przygotowań do „Pasowania na przedszkolaka” osiągnął# punkt kulminacyjny. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy, każdy czekał kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego dziecka uroczystość.

Uroczystość rozpoczęła się od występu naszych małych Biedronek. Pięknie śpiewały, tańczyły ,mówiły wierszyki. Wszystko po to żeby pokazać czego nauczyły się w przedszkolu. Po występie przyszedł czas na akt ślubowania. Dzieci przyrzekły, że będą się zgodnie bawić, nie będą płakać, będą zawsze uśmiechnięte, pilnie się uczyć i że będą kochały swoje Panie.

Po części artystycznej nastąpił czas na akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Niepublicznego Przedszkola Katolickiego było dotkniecie ogromną kredką ramienia dziecka przez Panią Dyrektor . Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń.

Materiał: mgr Paulina Piotrowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)