Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 lipca 2022

Mistrzostwa Polski w Bielsko-Białej. Reprezentacja nakielskiego klubu na zawodach

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

W dniu 15 lipca 2022 r. reprezentacja klubu LUKS Start Nakło wzięła udział w Mistrzostwach Polski U 18 w Bielsko-Białej.

W drugi dzień mistrzostw świetnie V miejsce zajęła Weronika Lisiecka (rocznik 2006) w rzucie młotem 3kg osiągając rezultat 49,15m. Natomiast Szymon Powalisz (rocznik 2006) zajął XIX miejsce w konkursie rzutu dyskiem 1,5kg - 39,59m. Tego samego dnia Iga Jankowska (rocznik 2006) brała udział w konkursie skoku wzwyż - NM.

W ostatnim dniu zmagań w Bielsko Białej Patrycja Kołodziejczak (rocznik 2006) zajęła XI miejsce w finale rzutu oszczepem 500g - 36,50m.

Materiał: Bartosz Ksobiech / LUKS Start Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)