Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2022

Krasnoludki w Bibliotece Dziecięcej. Zabawa była przednia

fot. pow.

fot. pow.

We wtorek Bibliotekę Dziecięcą odwiedziły ponownie Mądre# Sowy z Przedszkola Słoneczko, w ramach innowacji pedagogicznej.

Wspólnie z bibliotekarką dzieci opowiedziały bajkę pod tytułem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Bardzo dobrze sobie poradziły. Przedszkolaki odgadywały odgłosy zwierząt, które Śnieżka słyszała w ciemnym lesie i próbowały je naśladować. Następnie odbyły się wspólne tańce, a dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z krasnalem w „krasnalowej „ czapce. Kolejnym punktem spotkania była praca plastyczna. Z przygotowanych elementów należało stworzyć krasnoludka. Prace, jak zwykle były piękne i pomysłowe. Na zakończenie Mądre Sowy skosztowały pierników upieczonych przez Śnieżkę. Zabawa była przednia.


Materiał: Anna Splitt PiMBP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)