Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

18 listopada 2021

Funkcjonariusz odwiedził przedszkolaki. Rozmawiano o bezpieczeństwie

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

15.11.2021 roku starszy inspektor Dariusz Chróściński gościł# w Niepublicznym Przedszkolu Anglojęzycznym Zakątek Przedszkolaka w Łochowie, gdzie przeprowadził pogadanki z dziećmi w 3 grupach.

Podczas przeprowadzonych spotkań strażnik miejski omówił zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku oraz przejściu dla pieszych, podkreślił istotną rolę elementów odblaskowych, które umieszczone na ubraniach bądź plecakach dzieci powodują w porze wieczorowo-nocnej lepszą widoczność dla kierowców.

Funkcjonariusz opowiedział także o tym jak wygląda codzienna praca w Straży Miejskiej oraz poruszył temat zachowania dużej ostrożności w kontakcie z obcymi osobami oraz bezpańskimi i dzikimi zwierzętami.

Materiał: st. insp. A. Warmke /Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)