Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 września 2021

Działania strażaków na nakielskiej komendzie. Ewakuacja funkcjonariuszy

fot. ZG

fot. ZG

Dzisiaj, 21 września 2021 roku ok. godz. 10.00 na nakielskiej Komendzie Powiatowej Policji trwała ewakuacja wszystkich funkcjonariuszy# pracujących na miejscu działań.

Jak poinformował nas st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle - na terenie Komendy Powiatowej Policji w Nakle prowadzone były ćwiczenia ewakuacyjne, w których udział wzięły 3 zastępy z JRG Nakło.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (8)

  Wiejski łazęga, w dniu 21-09-2021 21:27:44 napisał:

  Wy ćwiczycie,szkolicie się a na mieście kolizje za kolizjami,brak patroli Policji,w mieście poczucie bezpieczeństwa spada.Dostaliście już obietnicę podwyżek,więc chyba już możecie podjąć służbę.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Ja to ja , w dniu 22-09-2021 04:31:26 napisał:

  Ćwiczenia dla ćwiczeń, a OSP odwalają brudną robotę

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Więcej pieszo, w dniu 22-09-2021 08:04:05 napisał:

  Zgadza się brak Policji na mieście. Samochody parkują gdzie chcą, szczególnie na Bydgoskiej gdzie Apteka i Żabka, przejechać nieraz nie można. Wulgarne gówniary na rowerach jeżdżą po chodnikach i trąbią na ludzi , no ludzie co tu się wyprawia ? Nikt nie zwraca uwagi, żądamy abyście chodzili więcej po ulicach.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)