Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2023

Ciężarówka z usterkami. Mobilny serwis i kaucja przewoźnika

fot. WITD Bydgoszcz

fot. WITD Bydgoszcz

W powiecie nakielskim w dniu 11.01.br. inspektorzy zatrzymali przewoźnika z Litwy, który wykonywał międzynarodowy transport# drogowy artykułów przemysłowych na trasie z Niemiec na Litwę.

W wyniku wstępnej kontroli stanu technicznego stwierdzono, że ciągnik samochodowy posiada usterki opon osi kierowanej i w takim stanie nie może poruszać się po drogach.

W związku ze stwierdzoną usterką niebezpieczną wydano bezwzględny zakaz dalszej jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości. Na miejsce kontroli przewoźnik zadysponował mobilny serwis, który usunął usterki. Pojazd, po wpłaceniu kaucji przez przewoźnika mógł dalej kontynuować przewóz drogowy. Z tytułu stwierdzonych naruszeń przepisów, wobec przewoźnika i zarządzającego w firmie transportowej zostaną wszczęte postepowania administracyjne.

Materiał: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (15)

  PRECZ TIRY , w dniu 13-01-2023 16:49:09 napisał:

  Lepiej by wzięli się za kontrole tych dziadów co jeżdżą do cukrowni przez miasto zamiast obwodnica bo jaśnie dziadom nie chce się pojechać tak jak powinno, o prędkości z jaka jeżdżą nie wspomnę. Masakra …

  odpowiedz

  • 6 (8)

  we, w dniu 13-01-2023 17:39:10 napisał:

  Nie wiesz o czym piszesz .Żaden TIR nie jechał do cukrowni z burakami przez miasto, Jedynie Mrotecką i Nową .Wskaż jaką drogą ma TIR wyjechać z cukrowni ,aby nie jechać przez miasto .No Q..rwa wskaż ! .Za kontrole się nie wezmą ,bo jako pojazd docelowy może wjechać na 7 ton .Czy Ty coś rozumiesz z tego ?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  inodrogą, w dniu 13-01-2023 20:45:46 napisał:

  pieniaczy kraj to jest, wystarczyłoby nalepić napis imkop i już są nie do ruszenia:)

  odpowiedz

  • 1 (5)

  GołombDziad, w dniu 13-01-2023 22:49:53 napisał:

  Weźcie się za tych co mrotecką do cukrowni jeżdzą ..... Magnesiarzy Now@k@ . Dlaczego nigdy nie rozstawią wagi na Paterek i nie po wyłapują dziadów przeładowanych........ I na 3 kartach co jeżdżą

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)