Dziś mamy 23 stycznia 2026, piątek, imieniny obchodzą:

17 lipca 2025

Charytatywny turniej dla Krzysia. Rekordowa ilość drużyn

fot. powierzone

fot. powierzone

W niedzielę 13 lipca na orliku przy Szkole Podstawowej# nr 3 w Nakle odbył się charytatywny turniej piłkarski dla Krzysia Zawady. Jest to dzielny chłopiec, który cierpi na niezwykle rzadką przypadłość jaką jest Dystrofia mięśniowa Duchenne'a. Jedyną możliwością powrotu do zdrowia jest terapia genowa, której koszty leczenia opiewają na kwotę 17-stu milionów złotych.

Organizatorem wydarzenia był reaktywujący się Klub Sportowy Zorza Ślesin. Do turnieju przystąpiła rekordowa ilość 16-stu drużyn. Oprócz naszych lokalnych zawodników gościliśmy również ekipy z Osieka oraz Piły. Po wspaniałym widowisku zwycięzcą okazała się drużyna z Sipior, która w wielkim finale pokonała obywateli z Paterka. W miejscu o 3 miejsce Oldboy Ślesin rozprawił się z ekipą EcoZenit-FOBAS. Statuetka dla najlepszego strzelca turnieju powędrowała do Mariusza Popy(Oldboy Ślesin). Za najlepszego bramkarza uznano zaś Kacpra Radziejewskiego(Obywatele Paterek).

Łącznie z puchy, wpisowych od drużyn oraz licytacji udało zebrać się kwotę w wysokości 6040zlotych.

Wyniki półfinałowe:

Obywatele Paterek - EcoZenit-FOBAS; 2-1

Oldboy Ślesin - Sąsiedzi Sipiory; 0-1

O 3 miejsce:

EcoZenit-FOBAS - Oldboy Ślesin; 2-3

Finał:

Obywatele Paterek - Sąsiedzi Sipiory; 0-1

Klasyfikacja końcowa:

1. Sąsiedzi Sipiory

2. Obywatele Paterek

3. Oldboy Ślesin

4. EcoZenit-FOBAS

Oceń artykuł: 49 32

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (6)

    3liga, w dniu 17-07-2025 16:25:21 napisał:

    Ł O K I E T K A

    odpowiedz

    • 3 (7)

    krajan, w dniu 17-07-2025 19:34:11 napisał:

    Był turniej pełen sportowej akceptacji, żadnych objawów agresji i kibolstwa, brawa dla organizatorów i inicjatorów, działacze klubowi powinni się uczyć kultury od tych organizatorów

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Interdruk Pianka Dekoracyjna 8 sztuk Basic – elastyczne arkusze A4
10,99PLN
Tonery Directions
27PLN
Zeszyt w kratkę A5 Interdruk 32 kartek
2,80PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Zakrętki do słoików 6tki, 82 mm złote 10 sztuk
7,50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Praca na wysokości
60PLN
Podłoże Uniwersalne z Hydrożelem 50L – Do Ogrodu, Doniczek i Balkonów
26PLN
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru

79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu powstania styczniowego. Największy polski zryw

Dziś, 22 stycznia 2026, przypada #163. rocznica wybuchu powstania styczniowego, największego polskiego zrywu narodowo-wyzwoleńczego przeciwko carskiej Rosji.

(czytaj więcej)