Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Badanie nie pozostawiło złudzeń. 37-latek pijany prowadził audi

fot. archiwum

fot. archiwum

Mroteccy mundurowi podczas rutynowej kontroli audi zatrzymali # 37-latka, który mając promil alkoholu wsiadł za kierownicę. Podejrzany stracił prawo jazdy, a dzisiaj usłyszał też zarzuty. Teraz jego zachowanie oceni sąd.


Policjanci z mroteckiego komisariatu, pełniąc służbę na terenie gminy, zatrzymali do rutynowej kontroli audi. Podczas rozmowy z siedzącym za kierownicą mężczyzną wyczuli od niego alkohol dlatego 37-latek został doprowadzony do komisariatu, gdzie sprawdzono go alkomatem.

Badanie to nie pozostawiło złudzeń. Okazało się, że mieszkaniec Mroczy miał w organizmie promil alkoholu, dlatego funkcjonariusze zatrzymali mu elektronicznie blankiet prawa jazdy. Dzisiaj (4.07.22) podejrzany usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jego zachowanie oceni sąd, a zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią    

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Gruby , w dniu 04-07-2022 15:47:26 napisał:

  Który to taki mądry z mroczy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  niki, w dniu 05-07-2022 09:44:39 napisał:

  Tępić pijaków. Pozdrowienia dla Oficera prasowego KPP Nakło p. Justyny A.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  ha, w dniu 05-07-2022 12:45:37 napisał:

  Bo piś trzeba umić

  odpowiedz

  • 2 (2)

  mrocza, w dniu 05-07-2022 19:28:59 napisał:

  zrobić zdjęcie tych piratów pijanych kobietom też i pokazać na stronie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa hal
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)