Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

26 marca 2024

53-latek poniósł śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szubińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku#, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej pomiędzy Nakłem a Szubinem. W wyniku potrącenia śmierć poniósł 53-letni mieszkaniec nakielskiej gminy.

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pieszych i auta osobowego na trasie Nakło-Szubin, dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał wczoraj (25.03.24) około godz. 20.30. Pisaliśmy o tym tutaj.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 53-letni i 44-letni mężczyźni, mieszkańcy nakielskiej gminy, idąc środkiem jezdni bez oświetlenia i kamizelek odblaskowych, zostali potrąceni  przez kierującego skodą.

W następstwie doznanych obrażeń 53-latek zmarł na miejscu, a drugi pieszy został przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali. Kierujący samochodem, 53-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego był trzeźwy.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z szubińskiego komisariatu.

Policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego.

Materiał: mł. asp. Paulina Wałęcka w zastępstwie Oficera prasowego KPP w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)