Dziś mamy 24 maja 2024, piątek, imieniny obchodzą:

05 września 2023

Za mała ilość kursów autobusowych? Problem szczególnie w weekend

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkanka mroteckiej gminy zwraca uwagę na #zbyt małą ilość kursów autobusów na trasie Bydgoszcz-Sępólno Krajeńskie. Jak zauważa internautka problem dotyczy szczególnie weekendu.

Oto treść nadesłanej wiadomości:

Podczas swojego ostatniego pobytu i podróży na trasie Bydgoszcz Sępólno transportem publicznym niestety straciłam bardzo dużo czasu na oczekiwanie na autobus. Kursy na tej trasie są bardzo rzadkie. A w sobotę i niedzielę to jest chyba tylko jeden autobus. Można powiedzieć, że transport publiczny leży na łopatkach.

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 32 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (21) Zgłoś naruszenie zasad

    • -34 (44)

    Martynka stara panna po 30 , w dniu 05-09-2023 11:08:38 napisał:

    A kto sie jeszcze w autobusy bawi biedaki.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • -24 (30)

    Xc, w dniu 05-09-2023 11:12:22 napisał:

    Prawo jazdy zrobić

    odpowiedz

    • 11 (17)

    Kierowca , w dniu 05-09-2023 12:45:31 napisał:

    Tej Martynka ty jesteś taki tępy pustak czy próbujesz zabłysnąć

    odpowiedz

    • 11 (17)

    S, w dniu 05-09-2023 14:03:40 napisał:

    Do P.Martynki No widać,że rozumy i kultury Pani nieposiada.A moje pytanie jest takie -czy Szanowna Pani wie kto to jest biedak. Oby karma niewracala.Pozdrawiam

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Xxxx, w dniu 05-09-2023 14:09:09 napisał:

    Do Bydgoszczy zawsze powtarzam zawsze jeda 2 autobusy jeden za drugim na wyścigi!!!!!!

    odpowiedz

    • -12 (14)

    Martynka stara panna po 30, w dniu 05-09-2023 14:31:42 napisał:

    Bo w życiu trzeba się umieć ustawić ja mieszkam u rodziców nie bawię się w jakieś dizecioki fagasów itp matce dołożę się 500zl i gra resztę mam dla siebie stać mnie na wszystko.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • -2 (10)

    były ormowiec, w dniu 05-09-2023 15:02:40 napisał:

    ja też żem nie tracil czasu na kobity i mam zawsze na bimber i słoninę, tak trzeba żyć

    odpowiedz

    • 5 (5)

    Strielok, w dniu 05-09-2023 17:25:42 napisał:

    Największy śmiech na sali to jest to rozplanowanie kursów, przewoźnik prywatny jedzie np. o 10:30 i za 15 minut PKS oczywiście prawie na pusto, bo ten pierwszy zbiera większość, i tak za każdym razem ...

    odpowiedz

    • -2 (2)

    Pracujący nic mający , w dniu 05-09-2023 18:01:46 napisał:

    Mam na miesiąc 10 tys i też jestem biedakiem bo kredytów Man tyle że nic mi nie zostaje, więc Martynka nie myśl, że biedak to ten co najniższą krajową bo ja się od nich niczym nie różnie.

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Martynka, w dniu 05-09-2023 18:56:03 napisał:

    Rondo zrobic

    odpowiedz

    • 0 (0)

    9714, w dniu 05-09-2023 19:56:39 napisał:

    Tszeba pszytulic chhdrant

    odpowiedz

    • 1 (7)

    Obywatelka, w dniu 06-09-2023 08:05:21 napisał:

    Stwierdzam naprawdę, że Nakło to miasto coraz większej ilości debili. Przeraża mnie to. To jest dla ludzi poważny problem, bo nie mają jak do pracy i do szkoły dojechać. A banda idiotów urządza sobie głupie przepychanki, i sprowadza problem do poziomu bruku. Jak się nudzisz weź się za wolontariat i zrób coś dobrego dla piesków, kotków czy kwiatków :) Życie jest jedno szkoda go na głupoty.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 1 (1)

    Zawiedziony , w dniu 06-09-2023 09:17:26 napisał:

    Rozkład jazdy tez wstawiony na ostatni moment bilet miesięczny kupiony a tu dojazdy nie pasują ….

    odpowiedz

    • -1 (1)

    max, w dniu 07-09-2023 17:05:08 napisał:

    ale proszę kierować żale do gmin Sępólno Krajeńskie i Bydgoszcz, a nie do Nakła

    odpowiedz

    • 0 (2)

    Wyskoczek, w dniu 07-09-2023 17:34:07 napisał:

    Skutki super programu Autobus+ zjebanego PiSu. Od tego czasu już prawie nic nie jeździ tak Ci komuniści kaczora zniszczyli gospodarkę

    odpowiedz

    • -2 (2)

    Boże broń nas przed pisem, w dniu 14-09-2023 15:45:43 napisał:

    Przecież tu chodzi aby wybić pks-y ludzie kupią auta i PiS z obajtkiem będą kasę z Orlenu kraść. A im więcej będą tamkować tym więcej nakradną. Proste nie?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 0 (0)

    Realista, w dniu 17-09-2023 18:49:04 napisał:

    PO z PiSem to równa sztama nie psioczcie na jednych tylko na wszystkich, zrobili wykluczenie społeczne, przez lata nic nie robili w tym temacie jedni i drudzy

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)