Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

08 lipca 2024

Uciekł do lasu z proszkiem do prania. Nietypowa interwencja

fot. pixabay

fot. pixabay

Policjanci z nakielskiej „patrolówki” przeprowadzili dość nietypową interwencję.# Dzięki ich czujności oraz szybkiej reakcji odzyskali część skradzionego towaru jeszcze przez zgłoszeniem od właścicieli

We wtorek (02.07) policjanci z Nakła nad Notecią w trakcie patrolu jednej z miejscowości na terenie gminy zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjantom zachowanie mężczyzn wydało się podejrzane. W związku z czym postanowili to sprawdzić. Przeczucia policjantów potwierdziły się.

W trakcie zbliżania się do grupki osób, jeden z mężczyzn, który trzymał dwa, duże proszki do prania zaczął uciekać do pobliskiego lasu. Mundurowi natychmiast podjęli pościg i po krótkim biegu dogonili 33 latka. Biorąc pod uwagę zachowanie mężczyzn policjanci postanowili sprawdzić czy proszki do prania, które miał przy sobie, zostały skradzione.

W związku z powyższym z 33-latkiem oraz jego kompanami: 28 i 55-latkiem mundurowi pojechali do pobliskiego marketu. Na miejscu jeden z pracowników oświadczył, że nie wie nic o kradzieży, ale dla pewności przejrzy monitoring. Doświadczenie policjantów zaprocentowało, ponieważ okazało się, że proszki, które trzymał 33-latek, zostały chwile wcześniej skradzione przez jego kolegę.

Ponadto na nagraniach utrwalono wizerunek drugiego sprawcy kradzieży tj. najstarszego z mężczyzn, który do plecaka schował kilka opakowań kapsułek do prania i również wyszedł ze sklepu nie płacą za towar.

Za swoje zachowanie 28 oraz 55 – latek będą się tłumaczyć przed sądem

Materiał: st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

 

Oceń artykuł: 16 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  Xxx, w dniu 08-07-2024 11:49:14 napisał:

  Ale temat ukradli proszek do prania I ścigani w lesie dobre

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Pod wrażeniem , w dniu 08-07-2024 11:50:02 napisał:

  Nasza dzielna policja

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Czyscioszek, w dniu 08-07-2024 11:56:45 napisał:

  Może chłopaki chcieli uprać nasze polskie brudy

  odpowiedz

  • 6 (6)

  TW Balbina, w dniu 08-07-2024 12:37:54 napisał:

  Znając życie -sklep"odwinie" nagrania do 30 dni wstecz i "przyklepie" im kolejne 20 czynów.Statystyka w KPP się poprawi.A ta jak wiadomo jest zawsze najważniejsza.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Nakielanin, w dniu 08-07-2024 13:05:01 napisał:

  Trzeba mieć talent by kraść w czasach gdy wszystko jest rejestrowane na CCTV. Teraz tylko szybki przegląd i uzbiera się fajna sumka. Co się odwlecze to nie uciecze. Nie jeden z lokalnych złodziejaszków już się o tym przekonał :-)

  odpowiedz

  • 6 (6)

  $, w dniu 08-07-2024 15:09:22 napisał:

  I bardzo dobrze tępić to dziadostwo,a co do policji brawo . A przytyki co niektórych to lekceważyć,bo przecież nie ich okradziono. W innym wypadku komentarze tych co tak szydzą ,by były odmienne.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  do $ , w dniu 08-07-2024 16:24:06 napisał:

  ci co mają radość z przytyków na różnych forach to typowe CIOTY

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Włościanka, w dniu 08-07-2024 17:12:41 napisał:

  Burmistrz Szubina z gutkowskim po 100 drzew kradną przy jednym rabunku (działka przy Topolowej w Małych Rudach)... A tu proszek? Te 2 czyściochy, powinni iść na naukę złodziejstwa do naszych gminnych elit. Polucjanci jaja sobie urządzają łapiąc małych i kłaniając się w pas wielkim złodziejom!

  odpowiedz

  • -2 (2)

  polak, w dniu 08-07-2024 20:06:03 napisał:

  proszę skierować @Włościankę na policję -czy ma jakieś dowody , a jeśli pomówienia to do sądu o ukaranie i takich innych tak samo

  odpowiedz

  • 0 (0)

  haha, w dniu 08-07-2024 21:14:39 napisał:

  Przestępcy z nich jak .uj.Przeczytałem i śmiać mi się chce.A może oni po prostu chcieli się oprać.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Włościanka, w dniu 09-07-2024 10:04:01 napisał:

  Do polaka; byłam w CBA bydgoskim; moje skargi odesłali do krzywdzicieli. A na sąd trzeba mieć dużo pieniędzy mnie biedoty nie stać. Burmistrz przed rokiem obiecał mi, że wystąpi; on bogaty, wypasiony z na moich podatkach to niech wystąpi do sądu! A dowód; jedź i obejrzyj sobie, najlepiej od listopada widać będzie zniszczenia po tej kradzieży, bo ,,przy okazji" zdewastowali mi działkę.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Włościanka, w dniu 09-07-2024 10:08:40 napisał:

  Prawo w Polsce jest jak pajęczyna; bąk się przebije ugrzęźnie muszyna! Za proszek doskonale zorganizowana akcja służb! A zabójcze synalki naszych zasr...elit odbierają nagrody!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Audyt środowiskowy
3000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)