Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Trampkarze FA MEZAR zdobywają punkt w Warlubiu. Mecz był wyrównany

fot. pow.

fot. pow.

Na mecz do dalekiego Warlubia udaliśmy w poniedziałek późnym popołudniem. Podsumować to spotkanie można krótko. Mecz wyrównany.

Zawodnicy z Warlubia bardzo agresywnie grający, dużo biegający. Nasz zespół mimo bardzo dużej liczby ataków miał kłopot z wykończeniem akcji - bardzo dobrze tego dnia w drużynie gospodarzy funkcjonowali bardzo rośli zawodnicy środka obrony, którzy odbierali piłkę i od razu przerzucali górną piłkę do zawodników w ataku czekających wysoko na naszej połowie. Staraliśmy się grać szybko piłką po ziemi, wymieniając podania jednak wysoka trawa murawy hamowała piłkę (mimo tego, że było mokro) przez co często piłka nie "chodziła" tak jak chcieliśmy. Mecz kończymy remisem.

Start Warlubie - FA Mezar 4-4
Bramki dla FA zdobyli: Kuba Bochat, Nikodem Prymula, Oskar Maćkowiak, Antek Jopek

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)