Dziś mamy 18 stycznia 2026, niedziela, imieniny obchodzą:

31 marca 2025

Targi edukacyjne. Swoją ofertę przedstawiło 15 szkół

fot. powierzone

fot. powierzone

28 marca w Szkole Podstawowe #j im. Wojska Polskiego w Mroczy zorganizowane zostały Targi Edukacyjne. W tym dniu swoje stoisko przygotowało 15 szkół z terenu: Nakła, Bydgoszczy, Samostrzela, Lubaszcza, Więcborka, Sypniewa, Mroczy.

Gościliśmy również Gminną Radę Biznesu w Mroczy. Udział w Targach to przede wszystkim szansa zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych. Niewątpliwą zaletą tego typu wydarzenia była możliwość zaprezentowania naszym uczniom szerokiej gamy szkół w tym samym miejscu i czasie. Nauczyciele i uczniowie przybyłych placówek przygotowali prezentacje multimedialne, ulotki, informatory i inne materiały promocyjne.

Oprócz uczniów naszej szkoły z targów skorzystali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia „ KMK KOS„ w Kosowie.

Szkołom, które przyjęły nasze zaproszenie, serdecznie dziękujemy.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)