Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

15 marca 2023

Przewrócone drzewo przyczyną wypadku. Poszkodowani przetransportowani do szpitala

fot. JRG Wągrowiec, OSP Skoki

fot. JRG Wągrowiec, OSP Skoki

14 marca br. ok. godziny 21:40 do Stanowiska Kierowania# Komendanta Powiatowego PSP wpłynęło zgłoszenie, z informacją o powalonym drzewie, w które uderzył nadjeżdżający samochód osobowy. Zgłaszający poinformował, że do zdarzenia doszło w miejscowości Roszkówko na drodze w kierunku Chociszewa, gmina Skoki.

Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że pojazdem osobowym, który uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby, z których jedna jest nieprzytomna, a pozostałe dwie z ogólnymi potłuczeniami ,również potrzebują natychmiastowej pomocy medycznej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Medycy przejęli poszkodowanych, a następnie zabezpieczyli medycznie w celu przetransportowania do szpitala.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję strażacy przystąpili do usuwania powalonego drzewa z drogi, a także usunęli pozostałości rozbitego pojazdu.

Uszkodzony pojazd został przemieszczony poza drogę. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była całkowicie zablokowana. W działaniach udział brały zastępy PSP i OSP.

Materiał: ogn. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (4)

  Beg, w dniu 16-03-2023 07:05:28 napisał:

  Dzie to je ? Bez Navigatora tam nie polete co by szkody zobaczyć

  odpowiedz

  • 3 (7)

  jan, w dniu 16-03-2023 09:24:22 napisał:

  Dziwię się, że nikt nie usuwa starych drzew rosnących blisko szosy.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  kierowca, w dniu 16-03-2023 11:05:42 napisał:

  do decydentow zycie ludzkie nic nie znaczy wazniejszy jest kotek

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Anonim, w dniu 16-03-2023 21:24:11 napisał:

  Gdzie to jest?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Anonim, w dniu 16-03-2023 21:27:24 napisał:

  j...ć P.S

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Dorota, w dniu 17-03-2023 06:56:17 napisał:

  Dobrze,że to spruchniałe drzewo nie spadło centralnie na środek auta,wtedy by mogło być kiepsko. Mam nadzieję,że osoby uczestniczące w wypadku szybko wrócą do zdrowia. Powinni regularnie np. na jesień, sprawdzać drzewa przy drogach. Spróchniałe drzewa to ogromne niebezpieczeństwo.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Fotokalendarze A3
35PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)