Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Popołudniowa interwencja strażaków. Zadymienie w bloku

fot. BG

fot. BG

We wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych straż pożarna #została zaalarmowana o silnym zadymieniu w jednym z bloków przy ulicy Księdza Skargi w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle o godz. 15.43 - poinformował nas dyżurny PSP w Nakle. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle.

Okazało się, że przyczyną zadymienia jest przypalone mięso w garnku w jednym z mieszkań. Strażacy prowadzą oddymianie i wietrzenie pomieszczeń.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (19)

  Po sąsiedzku, w dniu 06-06-2023 17:53:12 napisał:

  Na fotografii udokumentowano "samowolę budowlaną" jaką jest niewłaściwe,sprzeczne z przepisami prawa PPOŻ osadzenie skrzydeł drzwi otwierających się na przestrzeń klatki schodowej.Będąca na miejscu JGP nie zauważyła-? Zasady dotyczące kierunku otwierania drzwi do mieszkań w bloku, są dość precyzyjne i jasno określone.Drzwi muszą być otwierane do wewnątrz mieszkania, a nie na zewnątrz.Ktoś tu nie dopełnił swoich obowiązków po stronie funkcjonariuszy SP ale także administratora nieruchomości.Zatem na podstawie tej dokumentacji w trybie pilnym w tym lokalu powinien zjawić się inspektor nadzoru budowlanego i czynić swoją powinność w stosunku do właściciela lokalu a także właściciela nieruchomości.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Ja , w dniu 06-06-2023 19:29:45 napisał:

  A Cukrowni nie było ? Szok

  odpowiedz

  • -3 (11)

  Mirek , w dniu 06-06-2023 20:16:26 napisał:

  Drzwi w budynkach zamieszkiwanych przez powyżej 50 osób , powinny otwierać się na zewnątrz, więc sąsiad pilnuj swojej partnerki gdzie łazi. Ale to trzeba być ćwokiem żeby takie bzdury pisać!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (7)

  Kompleksy wychodzą , w dniu 06-06-2023 22:12:45 napisał:

  Po sąsiedzku to pewnie ten co tak wiecznie zazdrości PSP. Co.ma koorwa kierunek drzwi do przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Felcio, w dniu 07-06-2023 09:26:41 napisał:

  Przypalilililili, i nie zauważyli że mięso się jara

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)