Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Popołudniowa interwencja strażaków. Zadymienie w bloku

fot. BG

fot. BG

We wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych straż pożarna #została zaalarmowana o silnym zadymieniu w jednym z bloków przy ulicy Księdza Skargi w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle o godz. 15.43 - poinformował nas dyżurny PSP w Nakle. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle.

Okazało się, że przyczyną zadymienia jest przypalone mięso w garnku w jednym z mieszkań. Strażacy prowadzą oddymianie i wietrzenie pomieszczeń.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (19)

  Po sąsiedzku, w dniu 06-06-2023 17:53:12 napisał:

  Na fotografii udokumentowano "samowolę budowlaną" jaką jest niewłaściwe,sprzeczne z przepisami prawa PPOŻ osadzenie skrzydeł drzwi otwierających się na przestrzeń klatki schodowej.Będąca na miejscu JGP nie zauważyła-? Zasady dotyczące kierunku otwierania drzwi do mieszkań w bloku, są dość precyzyjne i jasno określone.Drzwi muszą być otwierane do wewnątrz mieszkania, a nie na zewnątrz.Ktoś tu nie dopełnił swoich obowiązków po stronie funkcjonariuszy SP ale także administratora nieruchomości.Zatem na podstawie tej dokumentacji w trybie pilnym w tym lokalu powinien zjawić się inspektor nadzoru budowlanego i czynić swoją powinność w stosunku do właściciela lokalu a także właściciela nieruchomości.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Ja , w dniu 06-06-2023 19:29:45 napisał:

  A Cukrowni nie było ? Szok

  odpowiedz

  • -3 (11)

  Mirek , w dniu 06-06-2023 20:16:26 napisał:

  Drzwi w budynkach zamieszkiwanych przez powyżej 50 osób , powinny otwierać się na zewnątrz, więc sąsiad pilnuj swojej partnerki gdzie łazi. Ale to trzeba być ćwokiem żeby takie bzdury pisać!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (7)

  Kompleksy wychodzą , w dniu 06-06-2023 22:12:45 napisał:

  Po sąsiedzku to pewnie ten co tak wiecznie zazdrości PSP. Co.ma koorwa kierunek drzwi do przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Felcio, w dniu 07-06-2023 09:26:41 napisał:

  Przypalilililili, i nie zauważyli że mięso się jara

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
20PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)