Mikst z Łochowa górą. Wyniki turnieju brydżowego
fot. KP
Para z Łochowa Małgorzata Niedzielska i Tomasz Niedzielski zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.
W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.
W poniedziałek, 23 stycznia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach styczniowej eliminacji KMP. Przybyło 8 par z dwóch powiatów: nakielskiego i bydgoskiego. Nie było gości z powiatu sępoleńskiego (jednakże jedna z par reprezentuje Bemix Więcbork). Grano na tzw. imp (zapis średni). Turniej sędziował Ludwik Pazderski.
W turnieju zwyciężyła para z Łochowa Małgorzata Niedzielska i Tomasz Niedzielski. Na drugim miejscu znaleźli się nakielanie z Eurobac: Jan Nowakowski i Bartłomiej Pałubicki. Trzecia lokata przypadła parze z powiatu nakielskiego, ale reprezentująca Bemix Więcbork - Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski.
Cztery pierwsze pary zakończyły turniej „na plusie”, a pozostałe były „pod kreską”. Po przeliczeniu rezultatów 545 par (z 36 ośrodków na 39), para państwa Niedzielskich zajmuje 46 miejsce. Natomiast duet Nowakowski i Pałubicki jest na 68 miejscu. Dzięki tym wysokim lokatom pary te uzyskają punkty rankingowe.
Kolejny turniej w Nakle zaplanowano 13 lutego. Będzie to lutowa eliminacja KMP w grze na zapis maksymalny.
Wyniki turnieju:
1. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski +51.33
2. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki +40.67
3. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski +24.00
4. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński +11.67
5. Włodzimierz Heymann /Piotr Wołowski -0.33
6. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka -17.33
7. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski -28.33
8. Elżbieta Krajewska/Alina Majchrzak -81.67.
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas
Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
przechodzień, w dniu 25-01-2023 03:10:29 napisał:
odpowiedz
Nakielanka, w dniu 25-01-2023 09:56:40 napisał:
odpowiedz
Kkkk, w dniu 25-01-2023 14:31:56 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!