Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Kadeci piąty dzień na obozie. Ćwiczono różne elementy taktyczne

fot. powierzone

fot. powierzone

Obóz szkoleniowy zakończył się mocnym akcentem#: zajęcia z taktyki prowadzone z użyciem laserowego systemu monitorującego trafienie.

Każdy uczestnik miał na sobie zestaw czujników i karabinek wysyłający wiązkę laserową. Była to świetna okazja aby przećwiczyć różne elementy taktyczne.

Materiał: Materusz Smoliński / ZS Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)