Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2022

Juniorka młodsza pokonuje UKS Vambresie Wąbrzeźno. To kolejny sukces

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

W meczu czwartej kolejki Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki młodszej nasze# zawodniczki zmierzyły się z drużyną z Wąbrzeźna. W niedzielę, 9 stycznia w drużynie debiutowały kolejne zawodniczki z młodziczki. Początek spotkania był dość wyrównany, jednak z każdą kolejną minutą naszą przewaga rosła. Wygrywamy ostatecznie 35-18.

Naszej Marysi Sobczak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj się.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Maria Kutka (11), Wiktoria Sawicka (7), Daria Walentowska (6), Emilia Łyszczarz (4), Maria Sobczak (4), Kinga Wiśniewska (1), Zuzanna Leszczyńska (1), Martyna Branicka (1), Julia Jachim, Kinga Białachowska, Maja Michalska.

Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz

Sekcja piłki ręcznej finansowana z dotacji w ramach "Rozwoju Sportu na terenie gminy Kcynia na 2022 rok" ze środków budżetowych Gminy Kcynia.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)