Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2022

Junior Młodszy SKRA Paterek. Z awansem do I Ligi Wojewódzkiej

fot. SKRA Paterek

fot. SKRA Paterek

Juniorzy zapewnili sobie awans na kolejkę przed końcem ligi.# Do Paterka nie dojechał zespół Cuiavii Inowrocław, przez co Skra zainkasowała 3 punkty i zapewniła awans do 1 ligi juniora młodszego (B1)!

Ostatnia kolejka to mecz z trzecim zespołem ligi BKSem Bydgoszcz, który niespodziewanie przegrał swoje poprzednie spotkanie, co przełożyło się na bezpośredni awans Naszego zespołu!

Mocno zmotywowany zespół z Bydgoszczy pokonał Skrę 3:1
BKS Bydgoszcz - Skra Paterek 3:1. Bramkę dla Paterka strzelił Albert Winklewski!
Tabela na koniec sezonu:
1. Pomorzanin Toruń 32 punkty,
2. Skra Paterek 29 punktów,
3. BKS Bydgoszcz 26 punktów,
4. Tucolanka BS Hydromat Tuchola 18 punktów,
5. Cuiavia Inowrocław 17 punktów,
6. Szubinianka Szubin 15 punktów,
7. Pomowiec Kijewo Królewskie 10 punktów,
8. UKS SMS II Włocławek 10 punktów.

Juniorzy w tym sezonie reprezentowali (kolejność alfabetyczna):
Igor Bączek, Gracjan Bonin, Oskar Drożniak, Martin Dych, Kuba Jarczyński, Mikołaj Jędraszek, Szymon Karamucki, Dawid Kończal, Miłosz Król, Kuba Kurkowski, Michał Kwaśniewski, Wiktor Nowicki, Szymon Rybarczyk, Kajetan Siekierka, Maciej Staniewski, Michał Trzebiński, Albert Winklewski, Szymon Wojtalewicz, Kacper Wójciak oraz Tomasz Zawistowski!

Dziękujemy za piękny sezon, z cudownymi emocjami! Gratulujemy sukcesu!
A teraz czas na zasłużone wakacje, ładowanie baterii i oczekujemy kolejnego, emocjonującego sezonu w wykonaniu naszych zawodników!


Materiał: Piotr Białka /SKRA Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)