Dyskusji na sesjach nie brakuje. Czy radni są skuteczni?

fot. archiwum
kadencja rady miejskiej w # Szubinie trwa w najlepsze. W radzie zasiadło kilku nowych radnych, którzy często na sesjach podejmują różne tematy. Nie brakuje dyskusji między radnymi jak i z władzami gminy.
W skład rady miejskiej w Szubinie kadencji 2024-2029 weszli: Kijowska Anna, Kaszewski Tomasz, Danielewski Roman, Adamczewska Hanna, Baszak Waldemar, Berka Sławomir, Borowiak Radosław, Dzikowski Patryk, Gajewski Marek, Gelert Jacek, Kalaczyński Sylwester, Kalinowski Mikołaj, Katafiasz Elżbieta, Krajewski Artur, Michalak Mariusz, Mrówczyński Rafał, Szczepaniak Kamila, Sobkowski Andrzej, Stachowiak Teresa, Synakiewicz Ryszard, Wypych Stanisław.
Czy szubińska rada dobrze pełni swoją funkcję? Zachęcamy do oceny pracy rady w naszej sondzie.
Ankieta
Jak oceniasz pracę radnych rady miejskiej w Szubinie?
Czytaj również
- Jest 13 kandydatów na urząd prezydenta. Na kogo zagłosujesz? (sonda)
- Ważne spotkanie. Tematem rozwój pieczy zastępczej
- Zupa pokrzywowa z szarymi kluskami wyróżniona. Drugie miejsce dla KGW Mrocza
- IX Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Uroczyście wręczono nagrody
- Uciążliwości na trasie. Piasek trzeba jakoś wywieźć...
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.
(czytaj więcej)Pociąg na Hel. Pasażerowie nadali mu nazwę

Nazwę „Latarnik” dla powracającego do # rozkładu jazdy pociągu na Hel wybrali pasażerowie w konkursie zorganizowanym przez samorząd województwa (który jest organizatorem pasażerskich przewozów kolejowych w regionie) i przewoźnika (spółkę Arriva). Zwycięzcom gratulowała dziś (14 maja) wicemarszałek Aneta Jędrzejewska z przedstawicielami spółki Arriva. Pierwszy kurs pociągu 19 czerwca.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad
WYBORCA, w dniu 09-05-2025 11:39:20 napisał:
odpowiedz
szubinianka, w dniu 09-05-2025 11:42:58 napisał:
odpowiedz
Miko, w dniu 09-05-2025 13:29:19 napisał:
odpowiedz
Grill, w dniu 09-05-2025 13:30:23 napisał:
odpowiedz
Mieszkanka , w dniu 09-05-2025 13:31:35 napisał:
odpowiedz
redaktorek , w dniu 09-05-2025 13:46:37 napisał:
odpowiedz
Elio, w dniu 09-05-2025 13:52:03 napisał:
odpowiedz
Xsi, w dniu 09-05-2025 13:54:16 napisał:
odpowiedz
Jarząbek, w dniu 13-05-2025 10:33:32 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!