Liga wojewódzka. Juniorzy rozegrali ostatnie spotkanie

fot. NTS Trójka Nakło
Juniorzy młodsi NTS Trójka Nakło rozegrali ostatnie kolejki spotkań w ramach wojewódzkiej ligi.
Nakielanie na wyjeździe zmierzyli się z UKS Budowlanką Toruń i po bardzo dobrej grze zwyciężyli 3:0. Natomiast w meczu w ostatnią sobotę ulegają drużynie BKS Chemik Bydgoszczy II 1:3 i kończą rozgrywki wojewódzkie na 3 miejscu.
Ten wynik i połączenie przed rozgrywkami centralnymi dwóch drużyn z Bydgoszczy (nie można wystawić dwóch drużyn z jednego Klubu do rozgrywek centralnych tej samej kategorii) daje awans NTS-owi do 1/8 Mistrzostw Polski z pozycji wicelidera rozgrywek.
Teraz w najbliższym tygodniu dołączy do nas nasz wychowanek a obecnie uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale - Karol Leppert, który zgodnie z przepisami od momentu rozpoczęcia rozgrywek centralnych wspiera w tych rozgrywkach Klub macierzysty.
NTS Trójka: Leppert Cezary, Walkowiak Jan, Markuszewski Mikołaj, Pogoda Kacper, Senska Karol, Igor Plichcinski, Kowalski Mikołaj, Majchrzak Filip, Łęga Nikodem, Madaj Adam, Arach Michał, Gemziak Kacper, Ciachera Szymon, Karol Leppert.
Materiał: NTS Trójka Nakło
Czytaj również
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej! Wspaniały sukces zawodników NTS Trójka
- IV Memoriał Rafała Witkowskiego. Uczestnicy dali z siebie wszystko
- Awansowali do Półfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Gratulujemy!
- Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodzików. Siatkarze stoczyli zaciętą walkę
- NTS Trójka Nakło triumfuje! Wygrali Autonomiczną Ligę Siatkówki
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Wielka Niedziela. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa

Niedziela Zmartwychwstania jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Kościoła katolickiego, gdyż stanowi o istocie chrześcijaństwa.
(czytaj więcej)Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.
(czytaj więcej)Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
(czytaj więcej)Śniadanie wielkanocne. Świętowanie pierwszego dnia Wielkiej Nocy

Domowe świętowanie dawniej, ale również i współcześnie#, zaczyna się od śniadania w gronie najbliższej rodziny. Jest ono wyrażeniem radości z powodu pustego grobu i Zmartwychwstania. Ta rytualna uczta jednoczy żywych i umarłych i ma wymiar ceremonialny.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!