Dziś mamy 20 kwietnia 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

21 listopada 2022

Juniorzy wygrali z Kolibrami. Siatkarze zainkasowali trzy punkty

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W niedzielę 20 listopada swoje kolejne spotkania w ramach ligi wojewódzkiej# rozegrali juniorzy WOMIX NTS Trójka Nakło. Na swojej hali ZSP nr 3 w Nakle nakielanie podejmowali zespół Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka. Nakielanie pewnie pokonali swoich przeciwników i zainkasowali trzy punkty do ligowej tabeli.

Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany, do stanu 9:8. Później nakielanie odskoczyli i prowadzili 12:8. W kolejnej fazie seta NTS podwyższał przewagę dzięki wysokiej skuteczności na zagrywce jak i w ataku. Do końca seta nakielanie nie oddali prowadzenia i pewnie wygrali tę partię do 14.

W drugim secie podobnie jak w pierwszym punkt za punkt do stanu 7:7. Później zawodnicy z Nakła przejęli inicjatywę i zaczęli zdobywać punkty seriami(14:8 i 22:13). Wysoka skuteczność w ataku (14 punktów) pozwoliło nakielanom wygrać tego seta do 14.

W trzeciej odsłonie NTS zaczął od wysokiego prowadzenia 5:2 i 9:4. Po raz kolejny wysoka skuteczność w ataku (11 punktów) pozwoliła nakielanom powiększać przewagę i pewnie wygrać tego seta do 20 i całe spotkanie 3:0.

WOMIX NTS Trójka Nakło – Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

NTS: Hibner Aleksander (kpt.)(7 pkt.), Sieracki Miłosz (8), Koryluk Filip (10), Adasiak Marceli (5), Hibner Sebastian (11), Garbaciak Mikołaj (L),Bruski Mateusz (7) oraz Tyckun Wojtek. Trenerem zespołu jest Tomasz Marach.

Kolibry: Kubiak A, Streich J, Kubiak M, Gensikowski J(kpt.), Skrabczewski R, Piechocki M, Michalowski J. Trenerem zespołu jest Damian Łaski

Kolejne spotkanie i zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym juniorzy NTS-u rozegrają 11 grudnia. Przeciwnikiem nakielan będzie UKS Budowlanka Toruń.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 15 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Praca na wysokości
60PLN
Konstrukcje stalowe
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
KOBIZE
500PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
0

Wielka Niedziela. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa

Niedziela Zmartwychwstania jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Kościoła katolickiego, gdyż stanowi o istocie chrześcijaństwa.

(czytaj więcej)
0

Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.

(czytaj więcej)
0

Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie wielkanocne. Świętowanie pierwszego dnia Wielkiej Nocy

Domowe świętowanie dawniej, ale również i współcześnie#, zaczyna się od śniadania w gronie najbliższej rodziny. Jest ono wyrażeniem radości z powodu pustego grobu i Zmartwychwstania. Ta rytualna uczta jednoczy żywych i umarłych i ma wymiar ceremonialny.

(czytaj więcej)