Mecz zakończony remisem. Victoria Kołaczkowo kontra Zieloni Zalesie
fot. Jacek Osiński
W sobotę, 2 listopada na boisku LZS Kołaczkowo odbył się mecz# pomiędzy drużynami Victoria Kołaczkowo - Zieloni Zalesie. Mecz przebiegał w sportowej atmosferze, choć momentami dochodziło do ostrzejszych spięć między zawodnikami obu drużyn.
Pierwsza połowa meczu należała dla Victorii Kołaczkowo i udało się strzelić dwie bramki.
Po przerwie sytuacja się odmieniła drużyna z Zalesia po szybkich dwóch kontrach doprowadziła do remisu. Po kilku minutach Zieloni Zalesie strzeli trzecią bramkę i wyszli na prowadzenie. Zrobiło się bardzo nerwowo, sędzia momentami nie panował nad sytuacją na boisku. Po kilku akcjach Victorii udało się zremisować na 3:3. Na dwie minuty przed końcem meczu sędzia podyktował rzut karny dla Victorii Kołaczkowo, pokazał też czerwoną kartkę bramkarzowi Zielonych Zalesie. Niestety Victorii nie udało się strzelić karnego, mecz zakończył się remisem 3:3.Bramki dla Victorii Kołaczkowo strzelili: K. Stodolny, Mazur, K. Załoga.
Materiał: Jacek Osiński
Galeria
Czytaj również
- Deblowy turniej tenisa ziemnego. Walczyli o Puchar Orła Białego
- Bieg Niepodległości w Drzewianowie. Na starcie ponad 60 zawodników
- Ambitna gra. Niedzielne zawody w Sępólnie Krajeńskim
- Udane zawody w Tczewie. 18 medali dla reprezentacji klubu Yamabushi
- Turniej Niepodległościowy w Darta. Zawody z udziałem 45 osób
Dodaj komentarz
Warto czytać etykiety. Dowiesz się wiele na temat składu
Czy zawsze czytasz etykiety, gdy kupujesz# produkty spożywcze? Warto to robić!
(czytaj więcej)Dzisiaj 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości
106 lat temu urzeczywistniły się marzenia narodu polskiego o długo wyczekiwanej #wolności po tym, gdy wskutek rozbiorów pod koniec XVIII w. Rzeczpospolita zniknęła z mapy Europy. Odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r. po 123 latach zaborów było wynikiem nie tylko sprzyjających okoliczności dziejowych, ale także ofiary krwi, poświęcenia i pracy wielu pokoleń Polaków. O Niepodległą walczyli w wojnach napoleońskich, zrywach narodowowyzwoleńczych i I wojnie światowej, jak również podejmowali codzienny trud zachowania polskiej tożsamości na terenach pod panowaniem zaborców i na emigracji.
(czytaj więcej)Młodość współtwórcy niepodległości. W rodzinie nazywany Ziukiem
Józef Piłsudski wywodził się z rodu szlacheckiego#, osiadłego na Wileńszczyźnie co najmniej od XVII wieku. Urodził się 5 grudnia 1867 r. w majątku Zułów. Był czwartym dzieckiem Józefa i Marii z domu Billewicz. Miał jedenaścioro rodzeństwa. Najbardziej znani byli Bronisław – etnograf, odkrywca Ajnów – autochtonicznego ludu Japonii, i Jan, prawnik, w okresie międzywojennym poseł na Sejm, minister skarbu i wiceprezes Banku Polskiego.
(czytaj więcej)Pogoda sprzyjała wędrówce. Poczęstunek w Polichnie
Dzisiejszą wędrówkę zaczęliśmy w świetlicy wiejskiej #w Polichnie już o godz. 5:00. Zgłosiło się 16 uczestników.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
Gregory , w dniu 04-11-2024 22:40:16 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!