Dziś mamy 12 listopada 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
30-03-2022
Oceń film: 22 30
udostępnij na FB

Komentarze (5)

    • 1 (7)

    Antoni Nakielanin, 31-03-2022 20:23:02

    Popieram w całości protest mieszkańców ul.Długiej i Bartkowskiego gdzie po zmianie organizacji ruchu w Nakle ruch pojazdów z Paterka jest kierowany w wąską ulicę jednokierunkową Długą która stała się ulicą tranzytową dla pojazdów do 7 ton ,Z tego też powodu powstało wiele zagrożeń dla zdrowia i życia mieszkańców ul.Długiej między innymi duży hałas ,nadmierny wzrost zanieczyszczenia powietrza, duży stopień zagrożenia bezpieczeństwa przechodniów chcących przedostać się na drugą stronę ulicy jak również utrudnione włączenie się pojazdów do ruchu itp.Uważam ,iż włodarze miasta winni w trybie pilnym pochylić się nad tym problemem i uwzględnić wnioski protestujących.!!!!!

    odpowiedz

    • 3 (7)

    Konrad, 08-04-2022 20:06:48

    Jak przez Skargi tiry jeździły to na długiej nikt nie protestował.

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Nakielanin, 22-04-2022 14:33:57

    Kwadratowe "C"...dobre:-)

    odpowiedz

    • 1 (1)

    ozi, 14-01-2023 10:41:10

    ul długa troszczą się o własną dupę a nie o innych

    odpowiedz

    • 0 (0)

    E., 18-11-2023 19:05:14

    absolutnie popieram protest mieszkańców Długiej. Jak można cały ruch miejski kierować na wąską, z wyłączonym pasem ruchu na płatną strefę parkingową, ulicę. Jest to niedopuszczalne, aby pod oknami mieszkańców przejeżdżało kilkadziesiąt pojazdów na godzinę. Inżynierowi ruchu gratuluje pomysłowości i proponuję, aby chociaż kilka godzin dziennie spędził na chodniku przy ul. Długiej. Ruch na ul. Długiej winien być wyłącznie dla mieszkańców, reszta na obwodnicę, którą szczęśliwie Nakło posiada i jest ona położona bardzo blisko centrum. Innym "wspaniałym" pomysłem jest zagospodarowanie, na odcinku od Rynku do ul. P. Skargi, ulicy Bydgoskiej. Panie inżynierze ruchu, włącz pan myślenie.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Warto czytać etykiety. Dowiesz się wiele na temat składu

Czy zawsze czytasz etykiety, gdy kupujesz# produkty spożywcze? Warto to robić!

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości

106 lat temu urzeczywistniły się marzenia narodu polskiego o długo wyczekiwanej #wolności po tym, gdy wskutek rozbiorów pod koniec XVIII w. Rzeczpospolita zniknęła z mapy Europy. Odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r. po 123 latach zaborów było wynikiem nie tylko sprzyjających okoliczności dziejowych, ale także ofiary krwi, poświęcenia i pracy wielu pokoleń Polaków. O Niepodległą walczyli w wojnach napoleońskich, zrywach narodowowyzwoleńczych i I wojnie światowej, jak również podejmowali codzienny trud zachowania polskiej tożsamości na terenach pod panowaniem zaborców i na emigracji.

(czytaj więcej)
0

Młodość współtwórcy niepodległości. W rodzinie nazywany Ziukiem

Józef Piłsudski wywodził się z rodu szlacheckiego#, osiadłego na Wileńszczyźnie co najmniej od XVII wieku. Urodził się 5 grudnia 1867 r. w majątku Zułów. Był czwartym dzieckiem Józefa i Marii z domu Billewicz. Miał jedenaścioro rodzeństwa. Najbardziej znani byli Bronisław – etnograf, odkrywca Ajnów – autochtonicznego ludu Japonii, i Jan, prawnik, w okresie międzywojennym poseł na Sejm, minister skarbu i wiceprezes Banku Polskiego.

(czytaj więcej)
0

Pogoda sprzyjała wędrówce. Poczęstunek w Polichnie

Dzisiejszą wędrówkę zaczęliśmy w świetlicy wiejskiej #w Polichnie już o godz. 5:00. Zgłosiło się 16 uczestników.

(czytaj więcej)