Dziś mamy 17 stycznia 2026, sobota, imieniny obchodzą:
17 stycznia 2026
Magiczne chwile z teatrem. Wyjazd na spektakl
fot. Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni
W czwartek, 15 stycznia dzieci #z grup: Biedronki, Motylki i Żabki z Przedszkola Miejskiego im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni miały wyjątkową okazję uczestniczyć w spektaklu musicalowym „Dziadek do orzechów” w Bydgoszczy.
Piękna muzyka, bajkowa scenografia i niezwykła atmosfera sprawiły, że było to niezapomniane przeżycie!
Uśmiechy i zachwyt mówiły same za siebie.
Materiał: Beata Borowczak / Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.