Turniej charytatywny w Brzozie. Drużyna zdobyła 27 bramek
fot. pow.
Dzisiaj zagraliśmy w turnieju charytatywny organizowanym przez Akademia Futbolu Brzoza.
Zagraliśmy bardzo dobre zawody. Ciekawe akcje i piękne gole były wizytówką naszego zespołu. Zdobywamy 27 bramek tracąc przy tym tylko 3.
Zagraliśmy w składzie
1. Martyna Wrzeszcz
2. Bartek Bogacki
3. Miłosz Brzuchalski
4. Tymek Cerkowski
5. Oliwier Iciek
6. Alex Smolarz
7. Aleks Walczak
8. Gracjan Wencel
Trener Łukasz Smolarz
Warto wspomnieć, że turniej był przeznaczony dla rocznika 2015 a w naszym składzie zagrało kilku z 2016 i zagrali całkiem przyzwoite zawody nie odstając od starszych kolegów z drużyny. Brawo.
Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Czytaj również
- Nowy sezon czas zacząć! Piłkarze wracają na murawę
- Niesamowite przeżycie. Młodzi piłkarze wyprowadzali zawodników Zawiszy
- LKS Szubinianka w Poznaniu. Uczestniczyli w meczu ostatniej kolejki
- Różnica klas. Czarni zrobili milowy krok w drodze po awans
- Wspaniała przygoda dla młodych piłkarzy. Grali w finałach wojewódzkich
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)