Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 maja 2024

"Chmura dla przedsiębiorców". Cyfrowa transformacja biznesu

fot. freepik

fot. freepik

We współpracy trzech instytucji #– Centralnego Ośrodka Informatyki, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii – powstał nowy przewodnik, który ma na celu wesprzeć przedsiębiorców w transformacji cyfrowej swoich firm. "Chmura dla przedsiębiorców" to baza wiedzy zawierająca porady, przykłady zastosowania nowoczesnych technologii oraz ważne informacje dotyczące korzystania z chmury.

Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym, cyfrowa transformacja biznesu staje się nieodłączną częścią strategii wielu przedsiębiorstw. Dla wsparcia tego procesu przygotowaliśmy specjalny przewodnik, który ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom korzystania z nowoczesnych technologii - zarówno tym, którzy rozpoczynają działania z chmurą, jak i dla tych bardziej zaawansowanych użytkowników.

"Chmura dla przedsiębiorców" to kompleksowy podręcznik, który opisano prostym językiem, aby każdy przedsiębiorca mógł z łatwością zrozumieć złożone zagadnienia technologiczne. Przewodnik składa się z 7 rozdziałów obejmujących tematykę - od podstawowych do zaawansowanych technologii chmurowych, a także istotne aspekty prawne i zapewnienie cyberbezpieczeństwa.

Narzędzie to ma na celu nie tylko wesprzeć większe przedsiębiorstwa w ich transformacji cyfrowej, ale także pomóc mikro i małym firmom w przygotowaniu do tego procesu. Dzięki przykładom zastosowania nowoczesnych technologii oraz praktycznym wskazówkom, przedsiębiorcy mogą lepiej zrozumieć potencjał chmury obliczeniowej jako katalizatora zmiany technologicznej w biznesie.

Zachęcamy do zapoznania się z nim i do zgłaszania uwag, komentarzy oraz pomysłów na dalszy rozwój tego narzędzia na adres pcho@cyfra.gov.pl.

Przewodnik - Chmura dla przedsiębiorców

Źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

Oceń artykuł: 11 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)