Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

"Żyjemy bezpiecznie i bez nałogów”. Ostatni dzień Tygodnia Kolorów

Ostatni dzień naszego Tygodnia Kolorów, ale nie ostatni dzień naszych działań w związku z hasłem# przewodnim „W Dziewierzewie żyjemy bezpiecznie i bez nałogów”.

W ramach dnia niebieskiego uczniowie klas IV-VIII spotkali się z przedstawicielem KPP w Nakle n/Notecią p. Zofią Wrzeszcz. Nasza prelegentka przypomniała uczniom, jak ważne jest m.in. bezpieczne zachowanie w sieci, jakich sytuacji wystrzegać się, aby nie popaść w konflikt z prawem, jak w sposób bezpieczny przeżyć zbliżające się wielkimi krokami wakacje (w tym, jak ważne jest by żyć bez nałogów).

Uczniowie klas młodszych z przyczyn od nas niezależnych swoje spotkanie z policjantem odbędą w najbliższym, możliwym terminie (dotyczyć ono będzie bezpieczeństwa na drodze i w czasie wypoczynku letniego).

Ufamy jednak, że zdobyte do tej pory doświadczenie i wiedza wzbudziły refleksje wśród naszych uczniów i wdrożą to w życie!

Materiał: Emilia Masiakowska / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)