Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Złoto i brąz dla sióstr Pochowskich. Zaprezentowały się świetnie w Spale

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 26-28.08.2021 r w Spale (łódzkie) rozegrano# XXIV Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych.

W trzydniowych zawodach Centralny Ośrodek Sportu w Spale gościł blisko 1600 sportowców ze wszystkich 16 województw. Wsród 6 dyscyplin sportowych znalazły się również zapasy kobiet. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowały między innymi zamieszkałe w gminie Mrocza siostry Patrycja i Dominika Pochowskie. Dominika wystartowała w kategorii do 69 kilogramów i była zdecydowaną fawotytką do złotego medalu. Niestety niegrożny uraz wykluczył Dominikę z dalszych walk i ostatecznie musiała się zadowolić brązowym medalem. Starsza siostra Dominiki, Patrycja walczyła w kategorii do 76 kilogramów. Patrycja zwycięzyła 3 pojedynki nie dając przeciwniczkom żadnych szans. Zameldowała się na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Zrzeszenia LZS. - Pierwszy start po przerwie wakacyjnej wypadł znakomicie. Litry potu wylane na letnich obozach zaprocentowały, na sześcioro zgłoszonych zawodników nasi podopieczni wywalczyli 6 medali. Jesteśmy dumni z tego że mamy w swoich szeregach tak znakomite i utalentowane zapaśniczki jak Patrycja Pochowska i Dominika Pochowska - powiedziała po zawodach Prezes ULKS GRYF Wojnowo Pani Wiesława Strzelecka.

Materiał: Jarosław Janiszewski - ULKS GRYF Wojnowo 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    lamaniec, w dniu 19-09-2021 10:46:54 napisał:

    Brawo dziewczyny życzę Wam następnych zwycięstw .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)