Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Zjazd Miejsko-Gminnego Związku OSP. Wybrano nowy zarząd

fot. UM w Szubinie

fot. UM w Szubinie

11 września 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się# Zjazd Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, na którym został wybrany nowy zarząd na lata 2021-2026.

Jego skład, w osobach wybranych spośród członków OSP gm. Szubin prezentuje się następująco:

- dh Piotr Adamczewski - OSP Rynarzewo - Prezes,
- dh Marek Adamczewski -OSP Rynarzewo – Wiceprezes,
- dh Ryszard Brzykcy - OSP Chomętowo – Wiceprezes,
- dh Marek Paliwoda - OSP Tur – Wiceprezes,
- dh Elżbieta Katafiasz - OSP Królikowo – Skarbnik,
- dh Patrycja Świderska - OSP Królikowo – Sekretarz.

Członkami Zarządu zostali wybrani druhowie: Zbigniew Janicki (OSP Słonawy), Michał Kitkowski (OSP Wąsosz), Stanisław Miziuła (OSP Ciężkowo), Marcin Moraczewski (OSP Królikowo) i Michał Prybiński (OSP Szubin).

Podczas zjazdu członkom OSP zostały wręczone medale za zasługi dla pożarnictwa oraz wybrany został nowy Komendant Gminny, którym został dh Andrzej Prybiński z jednostki OSP Szubin.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Komendantowi dh Leszkowi Gutkowskiemu za współpracę i gratulujemy nowemu Zarządowi, życząc jednocześnie wielu sukcesów.

Materiał: Urząd Miejski w Szubinie 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Życzliwy, w dniu 14-09-2021 09:07:41 napisał:

  Druhowie ! Dziękujemy za Waszą pomocną dłoń i życzymy przejścia na nowocześniejsze systemy powiadamiania o potrzebie pójścia z pomocą. System syren alarmowych to anachronizm z poprzednich epok

  odpowiedz

  • 2 (2)

  szubinianin, w dniu 14-09-2021 11:36:19 napisał:

  Bez komentarza.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)