Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

07 października 2020

"Zdrowo i stylowo II". Zajęcia zumby dla uczniów

fot. Aneta Sala

fot. Aneta Sala

Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie realizuje projekt na# organizację zajęć pozalekcyjnych "Zdrowo i stylowo II" finansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. 

Celem projektu jest wdrażanie uczniów do zdrowego trybu życia poprzez sport, dietę i umiejętność przygotowywania zdrowych posiłków.

Pierwszym etapem projektu są zajęcia Zumby dla uczniów naszej szkoły i rodziców prowadzone przez instruktorkę p. Agatę Pączek. Pierwszy trening odbył się na boisku "Orlik", a kolejny w klubie sportowym prowadzonym przez panią Agatę.

Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, rozruszały nawet najbardziej opornych. Dostarczyły uczniom wiele radości, usprawniły i zachęciły do ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu.

Materiał: Aneta Sala

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)