Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2022

Zdobyli wiedzę na temat pierwszej pomocy. W projekcie uczestniczyło 60 osób

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ”ORLIK” Kcynia był realizatorem jednego z wielu # projektów dofinansowanych przez Powiat Nakielski.

Celem projektu było szerzenie świadomości na temat pierwszej pomocy. Przeprowadzono łącznie 3 szkolenia warsztatowe- 1 szkolenie trwało ok. 3 godziny. W projekcie brało łącznie udział 60 uczestników z szkół średnich Powiatu Nakielskiego. Zostali oni podzieleni na 3 grupy szkoleniowe po 20 osób.

Przeprowadzono również turniej wiedzy o charakterze powiatowym. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci słuchawek, powerbanków, myszy komputerowych itp. Uczestnicy mieli możliwość przećwiczenia udzielania pierwszej pomocy pod okiem wykwalifikowanego ratownika, który czuwał nad przebiegiem szkolenia. Zdobyli niezbędną wiedzę, która z pewnością ułatwi pomoc w razie zagrożenia życia nie tylko swojego ale i innych. Życzymy sobie więcej tak cudownych projektów!

materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa magazynów
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)