Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2022

Zderzenie trzech osobówek. Pojazdami podróżowało sześć osób

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

Przez prawie godzinę była zablokowana droga krajowa nr# 25 na trasie Bydgoszcz-Inowrocław po zderzeniu trzech samochodów osobowych w miejscowości Brzoza (pow. bydgoski).

Informację o tym, że w Brzozie doszło do zderzenia trzech osobówek służby otrzymały w niedzielę, 9 stycznia około godziny 16.40. W pojazdach podróżowało łącznie sześć osób, w tym dzieci. – Po przebadaniu uczestników zdarzenia przez przybyły ZRM żadna z osób nie wymagała hospitalizacji – relacjonują strażacy ochotnicy z Brzozy. Podczas działań kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Przez godzinę trasa Bydgoszcz-Inowrocław była zablokowana. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej (OSP Brzoza, OSP Nowa Wieś Wielka), zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (4)

    r, w dniu 10-01-2022 09:21:36 napisał:

    coraz wiekszy nasz powiat

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)