Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2024

Zderzenie mercedesa z volvo. Ruch wahadłowy (aktualizacja)

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W środę 5 czerwca br., około godziny 19:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie z systemu eCall o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 243 między Mroczą, a Drzewianowem.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Jak się okazało, około 300 metrów za rondem w kierunku Drzewianowa doszło do najechania Mercedesa na tył samochodu osobowego marki Volvo. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którym mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nic się nie stało. Na czas akcji na drodze prowadzony był ruch wahadłowy. Na miejscu pracował również patrol Policji.

Materiał: Wiecbork112.pl


Ustalenia policji:

- Kierujący pojazdem marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył samochodu marki Volvo - poinformował st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Kierujący biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Osoby biorące udział w zdarzeniu nie ucierpiały - dodał. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (15)

  Sherlock Holmes, w dniu 06-06-2024 09:17:01 napisał:

  Podejrzane "zdarzenie" Na pewno ubezpieczyciel,policja wnikliwie sprawdzą także aspekt pod kątem wyłudzania odszkodowania.Powszechna w Polsce metoda,ale dobrze z nią sobie radzą likwidatorzy szkód z korporacji ubezpieczeniowych i kryminalni z PG.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -3 (11)

  Cbr, w dniu 06-06-2024 12:43:41 napisał:

  Holmsie , jak ty masz nasrane w głowie .

  odpowiedz

  • 2 (10)

  Sherlock Holmes, w dniu 06-06-2024 14:18:23 napisał:

  @Cbr-masz coś za uszami w tej sprawie-? Jeżeli nie-śpij spokojnie,nie zapukamy do ciebie o 6.00

  odpowiedz

  • 4 (4)

  DriverTir, w dniu 06-06-2024 14:25:58 napisał:

  Mercedes wygląda jakby wjechał na minę przeciwczołgową.Volvo praktycznie nietknięte.Faktycznie,ciekawa ta kolizja.Po drugie na asfalcie praktycznie nie ma śladów hamowania.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Amado fuentes , w dniu 06-06-2024 14:55:12 napisał:

  Volvo to Volvo albo ściema

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Praca na wysokości
60PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)