Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2022

Zdarzenie w Laskownicy. Kierowca motocykla zabrany do szpitala

fot. OSP Mieczkowo

fot. OSP Mieczkowo

W niedzielę, 7 sierpnia na drodze powiatowej w miejscowości # Laskownica doszło do zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce wezwano jednostkę OSP Gromadno i OSP Mieczkowo oraz jednostkę z JRG w Szubinie. Przybyli także policjanci, którzy ustalali przebieg zdarzenia. - Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha - 34-letni mieszkaniec gminy Kcynia nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego najechał na poprzedzający pojazd volkswagen. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala, celem dalszej hospitalizacji - poinformowała mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Policja będzie prowadziła w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (13)

    chirurgia urazowa, w dniu 08-08-2022 12:58:54 napisał:

    Proponowałbym nie zajmować się motocyklistami, niech jeżdżą na własną odpowiedzialność i w razie czego niech sami się wylizują na miejscu. Niech ważą z sobą apteczki ni niech sami udzielają sobie pomoc.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa hal
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)