Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

19 września 2022

Zdarzenie na skrzyżowaniu. Ciężarowe volvo zderzyło się z audi

fot.ML

fot.ML

W poniedziałek, 19 września około godziny 11:00 na #skrzyżowaniu ulicy Dworcowej z drogą krajową nr 10 w Ślesinie doszło do zdarzenia drogowego.

Wstępnie wiadomo, że zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję, która wprowadziła ruch wahadłowy.

Co ustalili policjanci? - Kierujący ciężarowym volvo z naczepą, 28-latek, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i by uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z osobowym audi - przekazała kom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle.

Zdarzenie zostało przez policjantów zakwalifikowane jako kolizja. Jego uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Ben , w dniu 19-09-2022 15:11:43 napisał:

  No cóż życie nie wszystko można przewidzieć. Miłego dnia życzę .

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Kierowca, w dniu 19-09-2022 17:46:56 napisał:

  Taki finał jazdy na zderzaku .Kolejny przypadek niech będzie przestrogą dla innych kierowców zwłaszcza zimą.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  antek, w dniu 19-09-2022 22:24:02 napisał:

  tak to jes ojca ni ma dziecko jest

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Kalapierała, w dniu 19-09-2022 22:46:04 napisał:

  A gdzie informacja o wypadku na skrzyżowaniu ulic Jackowskiego z Gimnazjalną z soboty? Dlaczego usuwacie komentarze? Macie zakaz pisania prawdy na tym portalu?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Hfygvj, w dniu 20-09-2022 13:06:16 napisał:

  W tym miejscu jest bardzo ciężkie skrzyżowanie, duży ruch i żeby się włączyć do ruchu lub przejechać na drugą stronę na wprost to trzeba mieć mistrza żeby nie spowodować wymuszenia, bo słaba widoczność a i ruch potężny

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)